zdjecie-dominik-twarog

Cześć

Jestem Dominik. Prywatnie mąż Natalii, właściciel biszkoptowego psiaka, fotograf, programista i entuzjasta nowych technologii. Zajmuję się fotografią ślubną w reportażowym stylu. Taką z emocjami, naturalnością i dużą dawką luzu.

Poza tym, zawodowo jem ciastka na weselach.

Jeśli organizujecie swój ślub i z tej okazji szukacie fotografa to koniecznie zerknijcie na mojego bloga.

Chętnie pogadam z Wami przy kawie.

Najczęściej zadawane pytania

Ile zdjęć i w jakiej formie otrzymamy?

Otrzymacie około 400-500 obrobionych zdjęć. W dużej mierze zależy to od ilości gości na weselu oraz czasu mojej pracy.

Wszystkie zdjęcia oddaję w wersji cyfrowej w dużej rozdzielczości na pendrivie w eleganckim opakowaniu. Dodatkowo otrzymujecie dostęp do zabezpieczonej hasłem galerii w której znajdują się wszystkie zdjęcia. Dzięki niej możecie szybko i łatwo udostępnić zdjęcia wszystkim swoim gościom.

Co, jeśli zepsuje się aparat?

Też się tego boję 🙂

Zawsze mam ze sobą zapasowy sprzęt. W kluczowych momentach używam naprzemiennie dwóch aparatów. Zabieram ze sobą tonę baterii, kart pamięci i innych akcesoriów.

jak wygląda rezerwacja terminu? Ile wynosi zadatek?

Rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy i wpłacenia zadatku w kwocie 200-300zł. Przed podjęciem decyzji zawsze zachęcam do niezobowiązującego spotkania, pogadania, poznania się. Na spotkanie zawsze zabieram ze sobą materiały pokazowe -albumy, wzorniki, przykładowe realizacje.

Gdzie i kiedy możemy się spotkać?

Na co dzień mieszkam w Rzeszowie, często można mnie zobaczyć również w Krośnie. W obu miejscach zdążyłem poznać już kilka fajnych miejsc, w których podają dobrą kawę 🙂

Jaki jest czas realizacji zlecenia?

Czas realizacji wynosi maksymalnie 60 dni, jednak w większości przypadków trwa to zdecydowanie krócej.

A to wszystko legalnie?

Tak, prowadzę legalną działalność gospodarczą. Posiadam również zezwolenie Kurii na fotografowanie w obiektach sakralnych.