20 czerwca 2019

Wesele w Duecie

Dzień zaczął się pochmurnie. Kiedy dojechałem do domu Marcina na napompowanych wcześniej balonach pojawiały się już pierwsze krople deszczu. Z każdą godziną kropel było coraz więcej Delikatna mżawka siąpiła gdy szliśmy do kościoła. Później chwila przerwy, akurat na zrobienie zdjęcia grupowego po wyjściu z kościoła. Później zaczęła się istna ulewa. Na szczęście, zanim na dobre rozpadało byliśmy już wewnątrz ogromnej sali Duet w Przeworsku.

Tym razem deszcz nie był przeszkodą

Był raczej jednym z elementów komponujących się z atmosferą tego dnia. Krople wody na zielonych listkach detale, ozdoby, drobne elementy które uwielbiam fotografować, i których nie zabrakło w tym reportażu. Był też szampan na przygotowaniach u Panny Młodej, troszkę nerwowej atmosfery, ogrom uśmiechu, miłości i dobrej zabawy!

 

wesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworskwesele_duet_przeworsk

RECENT POSTS