Pakiet 1

Szybko i sprawnie

Czas trwania: 30min
Otrzymacie: 5 gotowych ujęć

Narzeczony nie lubi zdjęć lub stresuje się pozowaniem? To nie będzie bolało!
Jeśli zależy Wam na kilku świetnych ujęciach na pamiątkę, do wykorzystania w Waszych zaproszeniach lub jako prezent dla rodziców ten pakiet jest dla Was

Cena: 500zł

Umawiamy termin?

Pakiet 2

Przy zachodzie słońca

Czas trwania: 1,5h
Otrzymacie: 25 gotowych ujęć

Chcecie dać sobie chwilę czasu na wyzwolenie pozytywnych emocji? Proponuję Wam długi spacer, sesję w lesie, przy zachodzie słońca. Będę się starał rozbudzić w Was wiele radości, miłości, poczucia bliskości i intymności. Bez pozowania, na luzie.

Cena: 650 zł

Umawiamy termin?

Pakiet 3

Jedźmy w Bieszczady!

Czas trwania: 2-3h
Otrzymacie: 35 gotowych ujęć

Marzy Wam się sesja narzeczeńska w górach? Macie własne, ukryte miejsce, które jest dla was szczególnie wyjątkowe? Zabierzcie mnie tam!

Cena: 1200zł

Umawiamy termin?

Zatrzymaj czas!

Często w dniu ślubu widzę pokój panny młodej przyozdobiony zdjęciami z naszej sesji narzeczeńskiej. To świetna pamiątka która pozwala zatrzymać czas!

Wykorzystaj w prezencie lub w zaproszeniach!

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możesz wykorzystać  w swoich zaproszeniach ślubnych, do zrobienia pokazu slajdów w trakcie wesela, lub w formie dużego wydruku jako piękny prezent dla Waszych rodziców.

Nie stresuj się na ślubie!

Macie możliwość sprawdzenia się przed obiektywem oraz poznania bliżej fotografa, dzięki czemu w dniu ślubu oraz na sesji po weselu pozowanie jest zdecydowanie łatwiejsze!