Sala Szklane Lniane Korczyna
12 października 2022

Wesele w Szklane Lniane Krosno Korczyna

Cześć! Mam nadzieję że trafiliście tutaj wpisując po prostu fotograf na wesele Krosno! 🙂 Przed wami Reportaż z wesela w przepięknej sali Szklane Lniane w Korczynie.

Cieszę się że tutaj dotarliście, ponieważ mam nadzieję że zajmę wam kilka minut podczas przewijania ekranu. Obiecuję też, że nie będzie to czas zmarnowany. Dziś chciałbym zaprosić was do reportażu przedstawiającego wesele w Krośnie, a raczej jego okolicy. Przed Wami Darek i Asia, którzy co prawda nie mieszkają w Krośnie na co dzień ale wrócili w rodzinne strony specjalnie z tej okazji. Tym sposobem fotografowałem przygotowania do ślubu w Krośnie i Łękach Dukielskich . To wesele to ogrom wrażeń. Trochę nerwowej lecz roześmianej w domu, później chwile wzruszenia podczas ślubu w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym oraz szalona zabawa w Korczynie. 

Wesele Szklane lniane Krosno - przygotowania

Fotografia ślubna – Krosno z drona

Od jakiegoś czasu ćwiczę moje umiejętności w posługiwaniu się dodatkowym, latającym obiektywem. Czy fotograf ślubny z dronem w Krośnie ma szansę na umieszczenie czegoś ciekawego w obiektywie? Co sądzicie o dodatkowym spojrzeniu na ten dzień z innej perspektywy? Moim zdaniem dron to fajny dodatek do reportażu ślubnego i pleneru.

Wesele Szklane lniane Krosno - dronWesele Szklane lniane Krosno - detaleWesele Szklane lniane Krosno - detaleWesele Szklane lniane Krosno - przygotowaniaprzygotowaniaWesele Szklane lniane Krosno - detaleWesele Szklane lniane Krosno - detaleWesele Szklane lniane Krosno - detalePrzygotowania panny młodejFirst lookPrzygotowania do wesela - KrosnoPrzygotowania do wesela - KrosnoPrzygotowania do wesela - Krosnoślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowymślub w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym

Fotograf na wesele Krosno

Hej, jeżeli już tutaj trafiliście to jest taka szansa, że szukacie dla siebie fotografa na wesele w Krośnie. Może jest to dobra szansa na skontaktowanie się ze mną?  Jeśli zastanawiacie się nad weselem w sali Szklane Lniane w Korczynie to jest to świetne miejsce! Piękna sala, klimatyczny wystrój, piękne widoki. Zdecydowanie polecam!wesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianewesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianepierwszy taniec - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianezabawa - wesele w szklane lnianetort - wesele w szklane lnianetort - wesele w szklane lnianezimne ognie - wesele w szklane lnianezimne ognie - wesele w szklane lnianezimne ognie - wesele w szklane lnianewesele w szklane lnianeportret pana młodego

RECENT POSTS