31 sierpnia 2018

Wesele w w Dworku Przysieki

Długo szukali odpowiedniego miejsca w którym mogliby zorganizować swoje wymarzone wesele. Dworek Przysieki idealnie wpasował się w ich oczekiwania. Zewnątrz niepozorny, malutki budynek okazał się niesamowicie klimatycznym i pysznym miejscem (szczerze polecam grillowanie w trakcie wesela!).

Magda i Damian

Ona – cicha, spokojna już od pierwszego spotkania ciepła, uśmiechnięta i życzliwa. On – zaimponował mi dość niecodziennym zestawem pasji. Podczas niezwykle słonecznej sesji plenerowej, (na której ja i Magda przemoczyliśmy buty w wodospadzie), Damian w niezwykle ciekawy sposób był w stanie poszerzyć moją wiedzę na temat tańca towarzyskiego i łupków roponośnych. Oboje pokazali mi kilka cudownych miejsc na kolejne plenery!.

Zapraszam do obejrzenia ich historii!

Rodzinny garbus

Piękny samochód należący do kuzyna Damiana regularnie “obsługuje” wszystkie rodzinne śluby. Podobno silnik wymaga odrobiny delikatności i zdecydowania podczas postoju na czerwonym świetle, jednak trzeba przyznać, że w tej deszczowej aurze wygląda fenomenalnie.

DJ-e i Wodzirej

U Magdy i Damiana poznałem genialną ekipę – Brosart. Jeśli szukacie ludzi do poprowadzenia świetnej imprezy to z całą pewnością Ci panowie spełnią wasze oczekiwania. Wesele rozpoczęte polonezem, świetna atmosfera i dobra muzyka są tym,co charakteryzuje pracę Konrada, Ernesta i Dawida.

RECENT POSTS